Akademia Inteligentna

Akademia Inteligentna 3

Projekt

Akademia Inteligentna

Adrian Chlebowski

TWÓRCA PROJEKTU AFILIACYJNEGO

SEO Project Management

Maciej Janiszewski

TWÓRCA PROJEKTU AFILIACYJNEGO

ZAŁOŻYCIEL AKADEMII SZACHOWEJ

Chcielibyśmy opowiedzieć Ci krótką historię jak to się wszystko zaczęło z tą całą Afiliacją i dlaczego zdecydowaliśmy się stworzyć z Maciejem Janiszewskim nasz własny projekt afiliacyjny.

W lipcu 2022 roku osobiście odwiedziłem siedzibę programu partnerskiego - Money2Money, zaledwie dzień przed moimi 30 urodzinami. To był jeden z najbardziej wartościowych prezentów urodzinowych! (Program partnerski Money2Money należy do Totalmoney.pl)

Miałem tę możliwość, aby porozmawiać, posłuchać, zaobserwować, doświadczyć jaka tam jest na prawdę dobra atmosfera i kto będzie nam pomagał, gdy będziemy mieli jakiś problem. Szybko uzmysłowiłem sobie, że jest to dobry program partnerski jednakże różnorodność ich jest dość spora i chciałem dowiedzieć się też czegoś o innych programach partnerskich - popytać, poczytać, posłuchać.

Od dawna jestem taki, że żeby się do czegoś przekonać, muszę sam to sprawdzić, a najlepiej dowiedzieć się u źródła. Po wielu tygodniach przemyśleń i porównań miedzy programami partnerskimi, które znałem i rozmów z osobami, które rzeczywiście zarabiają kilkanaście lub kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie i działają z tymi programami, stwierdziłem, tak zresztą jak mi moja intuicja podpowiadała, że ComperiaLead będzie najlepszym wyborem dla naszego projektu Akademii Inteligentnej.

Z Maciejem Janiszewskim, z którym wspólnie zbudowaliśmy Projekt Akademii Inteligentnej znamy się z projektu afiliacyjnego, który nam za bardzo nie podpasował. Nie spodobało nam się to, że klienci bądź osoby, które chcą zarabiać na afiliacji, zmuszane są do zakładania kont bankowych, brania pożyczek, opłacania comiesięcznej licencji na filmy z projektu, a na samym końcu są nie mile zaskakiwane przymusowym wykupowaniem płatnego kursu. Wspominając jeszcze o zorganizowaniu sobie pieniędzy na zakup hostingu, domeny, stworzenie strony internetowej jeśli samemu nie potrafimy. Zwieńczeniem wydatków były jeszcze ogłoszenia, za które trzeba zapłacić lub ewentualnie działać na darmowych platformach jakim jest np. Facebook! NIE DO PO MYŚLENIA! W jaki sposób można nabrać przekonania do zarabiania na afiliacji bez inwestycji jeżeli ludzie napotykają się na projekty, które nie mówią, że trzeba za coś zapłacić?

Zauważyliśmy wspólnie z Maciejem, że osoby bardzo boją się kont bankowych, niczym lawy. Realnie wygląda to tak, że poświęcając do maksymalnie 2 godzin jesteśmy w stanie założyć kilka kont osobistych, które wymagamy w naszym projekcie afiliacyjnym, w których w ponad połowie banków można wypracować sobie wysokie premie bankowe. Nie ma nic prostszego niż płacić za codzienne zakupy kartami do tych banków i jednocześnie spełniać warunki promocji. Często są one na poziomie średnio 400-450 zł. Czasem niższe, czasem wyższe. W ten sposób jesteśmy w stanie spokojnie wypracować ponad 1000 zł. Genialne jest to, że każdy na tym zyskuje:
Bank: pozyskał nowego klienta.
Polecający czyli Ty: zarobiłeś/aś prowizje za polecenia konta bankowego.
Program partnerski: dzięki jego panelowi i generowanym linkom mamy możliwość polecać i jeśli my zarabiamy to program partnerski również.
Klient: zdobył bonus za otwarcie konta i za spełnienie warunków. Dodatkowo nauczył się jak te konta funkcjonują dzięki czemu posiada większą wiedzę i jest w stanie je polecać innym, ponieważ wie co poleca, a gdy ktoś będzie miał problem to jest w stanie pomóc.

Odczekujemy powiedzmy 4 miesiące, aby prowizje się naliczyły i jeśli tych kont nie potrzebujemy (ja zostawiłem sobie dodatkowe 2 konta bankowe) - zamykamy je bezproblemowo i zapominamy. Temat z głowy.

Nasz system Akademii Inteligentnej zbudowany jest przede wszystkim w oparciu o prawdę i współpracę. Nie wyobrażamy sobie, abyśmy oszukując ludzi zarabiali pieniądze. Jeśli wszyscy będziemy zgodni co do idei działania, wszyscy zarobimy. Jeśli pojawiły się takie możliwości to dlaczego z nich nie skorzystać. Chyba, że ktoś woli uczestniczyć w legalnej piramidzie finansowej zwaną emeryturą.

Amerykanie są zwykli mówić:
"Każdy chce iść do nieba, ale nikt nie chce umierać".
Przekładając to na nasz język - Każdy chciałby być bogaty, ale nikt niczego nie zrobi, żeby to osiągnąć.

 
Scroll to Top