Akademia Inteligentna

Akademia Inteligentna 3

PANEL NAWIGACYJNY

EKSPERT AFILIACJI

JAKI JEST CEL PANELU NAWIGACYJNEGO?

Celem panelu nawigacyjnego, w którym jesteś jest to, abyś miał/a wszystko w jednym miejscu. Twoja droga, przez którą Cię przeprowadzę. Na każdym etapie współpracy możesz liczyć na moje wsparcie.

ETAP 1

Program partnerski

Dołączysz do głównego programu partnerskiego, w którym działam i zarabiam. Tym sposobem nawiązujemy współpracę.

ZMIANA MENTALNOŚCI

Tygodniowe przygotowanie

Pokażę Tobie nowe możliwości zarobku. Uzmysłowię w jak niekorzystnej sytuacji możesz się znajdować i jakie możemy podjąć kroki na poprawę Twojej sytuacji.

ETAP 2

Pierwszy produkt

Z większą dokładnością zapoznam Cię z produktem w teorii i w praktyce. Twoim zadaniem będzie również wyciągnięcie wniosków, nauczenie się tego przez co przejdziesz w praktyce, dostrzeżenie zalet, wad. Wypracujesz sobie też pierwsze pieniądze.

ETAP 3

Drugi produkt

Zapoznam Cię z produktem w teorii i w praktyce. Twoim zadaniem będzie również wyciągnięcie wniosków, nauczenie się tego przez co przejdziesz w praktyce, dostrzeżenie zalet, wad.

ETAP 4

Linki partnerskie i pozostałe programy partnerskie

Wypracujesz sobie pieniądze dzięki kolejnej metodzie zarabiania. Poznasz również inne programy partnerskie, w których warto uczestniczyć.

ETAP 5

Akademia Afiliacyjna dla osób z projektu

Będziesz miał/a możliwość dołączenia do naszej Akademii Afiliacyjnej, w której wytłumaczonych jest wiele kwestii związanych z Afiliacją. Kurs kończy się egzaminem i otrzymaniem imiennego certyfikatu. Jeśli przeszedłeś/przeszłaś etapy 1-5 to ta wersja kursu okaże się dla Ciebie o wiele korzystniejsza.

AKADEMIA AFILIACYJNA

Akademia Afiliacyjna dla osób z zewnątrz

Będziesz miał/a możliwość dołączenia do naszej Akademii Afiliacyjnej, w której wytłumaczonych jest wiele kwestii związanych z Afiliacją. Kurs kończy się egzaminem i otrzymaniem imiennego certyfikatu. Jeśli niemożliwe jest abyś przeszedł/przeszła przez etapy 1-5 to ta wersja kursu nie uwolni w pełni całego potencjału. Będzie brakowało praktyki, która znajduje się w etapach 1-5.

 
Scroll to Top