Akademia Inteligentna

Akademia Inteligentna 3
"W naszej szkole odbywają się zajęcia szachowe z uczniami w różnym wieku. Oprócz nauki i strategii posługiwania się samą grą, organizowane są turnieje dla całej szkoły, które są niemałym wyzwaniem dla każdego miłośnika szachów. Ponadto na zajęciach nasi uczniowie uczą się technik koncentracji oraz zapamiętywania. Dzięki temu mają możliwość wykorzystywania wszystkich przydatnych informacji na innych przedmiotach. Instruktorzy mają wiele charyzmy i cierpliwości do dzieci , metody i techniki dobierają do możliwości i predyspozycji uczniów."
Pedagog w Szkole Podstawowej w Miękini
Ewelina Ostachowska
Pedagog szkolny
"Syn z zainteresowaniem uczestniczy w zajęciach szachowych. Program jest tak przygotowany aby rozwijać znajomość zasad gry w szachy oraz motywować do ćwiczeń poprzez zdobywanie kolejnych naklejek oraz medali. W ramach zajęć, syn uczestniczył w kilku turniejach, został członkiem Polskiego Związku Szachowego oraz zdobył IV kategorię. Szczerze polecam!"
Mama Leona
Leon
uczeń
"Wypowiedziane kiedyś słowa Konfucjusza: „Powiedz mi, a zapomnę, pokaż mi, a zapamiętam, pozwól mi zrobić, a zrozumiem." zdecydowanie można użyć jako opisu zajęć szachowych prowadzonych przez Akademię Inteligentną w szkole, do której uczęszcza mój syn. Nie od dziś bowiem wiadomo, że człowiek najlepiej uczy się przez doświadczanie oraz udział, a jeżeli do tego dołożyć jeszcze charyzmę i motywację ze strony prowadzących wszystko to razem składa się na zajęcia, które zdecydowanie są godne polecenia." Mama Piotrka
Piotr
uczeń
"Akademia Inteligentna prowadzi zajęcia szachowe w szkole podstawowej, do której uczęszcza mój ośmioletni syn. Zajęcia łączą teorię z praktyką w sposób ciekawy, interaktywny oraz dopasowany do wieku dzieciaków. Dodatkowo uczestnicy mają dostęp do platformy on-line chesskid, na której mogą pogłębiać swoje umiejętności. Syn po każdych zajęciach wraca do domu bardzo zadowolony i zainspirowany by w domu rozgrywać kolejne partie. Świetnie, ze pojawiliście się w naszej okolicy."
Mama Karola
Karol
uczeń
 
Scroll to Top